Úvodní strana » Aktuality

Novinky z instagramu

26. 10. 2021
Kdo smí být u Hospodina? Kdo smí být v jeho přítomnosti? Ten kdo zná Ježíše a kdo žije bezúhonně. Žalm 15 nám ukazuje člověka, který je s Hospodinem. Ten je pro své okolí požehnáním, projevuje pokoj a není v něm zlo. Ruku na srdce, kdo z nás se na tento popis hodí? Proč jako křesťan nemám znaky člověka, který smí přebývat u Hospodina? A co s tím hodláme udělat? To bylo téma naší nedělní bohoslužby.
VÍCE

Novinky z instagramu

26. 10. 2021
Milé sestry! Zveme vás na další online setkání sester. Proběhne v sobotu 6.11. v 18:00 přes Zoom. Těšíme se na vás!
VÍCE

Novinky z instagramu

19. 10. 2021
V neděli nám Václav Rojík otevřel téma skrytých tužeb a také, jak se o nás Bůh stará jako o své děti. Daniel musel čekat na odpověď a měl strach, ale je poslem informován o tom proč to trvalo tak dlouho. Bůh má vždy důvod, proč nepošle odpověď hned a dokáže nám to.
VÍCE

Novinky z instagramu

12. 10. 2021
V neděli jsme probírali poutní žalm 121. Jak moc ocení poutník stín v nehostinné poušti? Zvlášť je-li stále nablízku? Hospodin je s námi pořád, neopustíme-li ho my pak on se nás nikdy neopustí. Ochrání nás ve dne i v noci, je-li on s námi kdo proti nám.
VÍCE

Novinky z instagramu

07. 10. 2021
Oficiální pozvánka na setkání starších i ostatních na vzdělávací seminář on-line. Přidejte se.
VÍCE

Novinky z instagramu

05. 10. 2021
Téma nedělní bohoslužby naruby bylo slovo "Výdržet". Výdrž v různých životních situacích a předně výdrž ve víře a ve vztahu k Hospodinu. Ale i ve vztazích k církvi, bratrům a sestrám. Inspiraci pro vydrž hledejme předně u Hospodina a jeho Syna Pána Ježíše Krista.
VÍCE

Novinky z instagramu

27. 09. 2021
⚠️Příští neděle bude speciální⚠️ Celý průběh bohoslužby bude mít na starost naše mládež CrossLife, tak všichni dorazte! Na konci shromáždění bude připravené i malé občerstvení
VÍCE

Novinky z instagramu

27. 09. 2021
Poslední ze série kázání na téma Zázraky. tentokrát zaměřené na zázraky apoštolů. Jak je to ale se zázraky v našem životě? Vnímáme je ve všednosti našich dnů? Co je vlastně zázrak?
VÍCE

Novinky z instagramu

17. 09. 2021
Minulou neděli jsme rozjeli novou řadu kázání na téma Zázraky - inspirace pro život. První pohled byl na to jak komunikuje Bůh s Izraelem ve starém zákoně. Více na YouTube sboru.
VÍCE

Novinky z instagramu

08. 09. 2021
V neděli jsme slavili, naší dva mládežníci se nechali pokřtít. Samanta a Ruben to maji za sebou a radost je vidět na všech! Více v naší Insta storie...
VÍCE