Úvodní strana » Aktuality

Novinky z instagramu

30. 11. 2022
Už tuto neděli (4.12.) nás čeká RESTART bohoslužba. RESTART je vždy první neděli v měsíci. Program pro děti zajištěn. Bohoslužby jsou otevřené komukoli - ať je vám křesťanství blízké, nebo vzdálené, nebo se jen chcete podívat ze zvědavosti jak taková bohoslužba vypadá, budete všichni vítáni!
VÍCE

Novinky z instagramu

28. 11. 2022
V sobotu jsme se příjemně naladili na vánoční čas spolu s @ziva.pisen z Českého Těšína.
VÍCE

Novinky z instagramu

10. 11. 2022
Příprava RESTART bohoslužby v necelých dvou minutách…
VÍCE

Novinky z instagramu

08. 11. 2022
Srdečně Vás zveme na vánoční - adventní koncert pěveckého sboru Živá Píseň z Českého Těšína. Čeká Vás řada pop-gospelových písní ve zpracování několika hlasů s živou kapelou. Těšíme se na příjemný společný čas!
VÍCE

Novinky z instagramu

06. 11. 2022
Listopadový RESTART je za námi…
VÍCE

Novinky z instagramu

05. 11. 2022
Už tuto neděli (6.11.) nás čeká RESTART bohoslužba. RESTART bude vždy první neděli v měsíci. Program pro děti zajištěn. Bohoslužby jsou otevřené komukoli - ať je vám křesťanství blízké, nebo vzdálené, nebo se jen chcete podívat ze zvědavosti jak taková bohoslužba vypadá, budete všichni vítáni!
VÍCE

Novinky z instagramu

25. 10. 2022
Nedělním tématem byl Nepoctivý správce. Jako příklad pro učedníky a farizeje, kteří měly spravovat víru Izraele. Podle příběhu v podobenství je nepoctivý správce nařčen, že spravuje nesprávně. Nevíme proč, nebo kde je konkrétní problém. Největší paradox podobenství je v tom, že za zdánlivou krádež majetku, tedy opuštění dluhů, je majitelem pochválen. Možná jde o přílišný důraz na majetek, který je v očích majitele špatný, protože dluh roste a jeho splácení je v nedohlednu. Milosrdenství vede k tomu, že bude dluh uhraditelnější a dlužník bude motivován splácet dluh. Upřednostňuje lidí a ne majetek, vztahy a ne bohatství, jméno Pána nad jeho statky. Tak to je výzva i pro nás přátelé... Více již dnes na YouTube
VÍCE

Novinky z instagramu

23. 10. 2022
Další neděle v komunitním centru v Čerčanech, kdy Bůh plní novou místnost až po okraj... Jestli to půjde takto dál, tak nám za chvíli nebude stačit ;-) tématem byl nepoctivý správce a záznam bude jako vždy na našem YouTube kanále. Požehnanou neděli
VÍCE

Novinky z instagramu

18. 10. 2022
Předminulou neděli jsme měli téma Síla Hospodinova, co dělám v moči a síle Hospodina a co ve vlastní síle? Jen jeho moc nám může pomoci. Více na YouTube.
VÍCE

Novinky z instagramu

04. 10. 2022
První RESTART bohoslužba je za námi…
VÍCE