Titulní strana » Mládež

Mládež - CrossLife Pyšely

   

    

Co je CrossLife?

    

    

       


Jsme komunita mladých lidí (mládež), která se pravidelně schází v neděli v 17:30. Součásti programu jsou hry, zamyšlení nad důležitými tématy, diskutujeme u jídla a různých věcech a prostě rádi trávíme spolu čas :-)

 

CrossLife jede na pobyt... :-)

 

Důležité informace: 

 

Termín: 19.-21.11.2021

Místo pobytu: Františkov, Rokytnice nad Jizerou

Cena za celý pobyt: 300 Kč

Věk účastníků: 14 - 24 let

Téma pobytu: Kde je moje místo?

 

Pobyt začíná pátkem 19. 11. 2021 večerním příjezdem na chatu (kolem 18h). Společný odjezd auty bude v 16:00 v Pyšelích - Husova 52.

V ceně pobytu je jídlo (snídaně, obědy, večeře, pitný režim), ubytování. Ubytování je na poklidném místě v Krkonoších, ve Františkově. 

Spaní bude na matracích a proto si prosím vemte s sebou spacáky a karimatky. Místnosti budou oddělené - holky/kluci. Více podrobností po přihlášení.

 

Součásti programu bude spousta zábavy v podobě různých her, jak uvnitř budovy, tak venku v přírodě. V sobotu půjdeme na půldenní výlet do krkonošských hor. Po večeři máme společný večerní program s následnou diskusí. Diskuse vycházejí z biblických zamyšlení nad aktuálními životními otázkami. Organizátoři campu jsou křesťané.

 

Co s sebou: teplé oblečení do zimy, sportovní oblečení, spacák, karimatku, hygienické potřeby, baterku, psací potřeby, kapesné a dobrou náladu :-)

 

Kapacita lidí na tento pobyt je omezený, proto zde platí heslo: Kdo se dřív přihlásí, ten jede!

 

Kdyby jste se chtěli na cokoliv zeptat, můžete napsat na: jakub.zabystrzan@gmail.com, případně mob.: 777 688 407

 

Přihláška na pobyt: